O NAS


Jako największa warszawska wypożyczalnia szyn CPM Artromot oferujemy Państwu szeroką gamę urządzeń niezbędnych w nowoczesnej rehabilitacji, proponując jednocześnie sprzęt wyłącznie uznanych producentów.

Szyny CPM Artromot dostarczamy osobiście zarówno do szpitala w którym leży pacjent, jak i bezpośrednio do domu w celu kontynuowania rehabilitacji i sukcesywnego odzyskiwania sprawności ruchowej.

Decydując się na naszą ofertę pomijają Państwo kłopotliwą i czasochłonną procedurę otrzymania, a po okresie wypożyczenia odesłania szyny CPM Artromot za pośrednictwem firm kurierskich. Szyny na terenie Warszawy i okolic dostarczamy oraz odbieramy osobiście bez dodatkowych kosztów, przeprowadzając jednocześnie krótkie szkolenie z obsługi wypożyczanego sprzętu.

Istnieje możliwość osobistego dowozu szyny do województw ościennych wycenianego indywidualnie w oparciu o koszt dojazdu.

Atrakcyjna i elastyczna oferta naszej wypożyczalni pozwoliła nam nawiązać stałą współpracę z wieloma klinikami ortopedycznymi i szpitalami na terenie Warszawy oraz całego Mazowsza.

Copyright © 2015 MEDIS Bartłomiej Pasek. Projekt i wykonanie: Legacy Software